סגור משואה
למי לשלוח * דואר אלקטרוני של החבר/ה *
שמך * דואר אלקטרוני שלך *

אנא הוסיפו אותי לרשימת התפוצה
שלח
הודעתך נשלחה בהצלחה
סגור משואה

שם

נושא

דואר אלקארוני

אנא הוסיפו אותי לרשימת תפוצה

תוכן

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר שלח

שם *
דואר אלקטרוני * מספר טלפון *
אנא הוסיפו אותי לרשימת התפוצה
נושא הפנייה *

תוכן


הקלד טקסט
הקלד טקסט

בית הספר גרוסמן — המרכז הבין־לאומי להוראת השואה

בית הספר "גרוסמן"* הוא מרכז סמינרים בין־לאומי להוראת השואה הרואה בפעילות חינוכית את דרך ההנצחה המשמעותית ביותר של זכר השואה וקרבנותיה. מרכז הסמינרים מוכר על ידי משרד החינוך כבית ספר מרכזי להוראת השואה.


התכנית החינוכית מתמקדת בסוגיות מרכזיות בתקופת השואה, בדילמות האנושיות שבני התקופה התמודדו עמן וברלוונטיות של נושאים אלה לחייהם ולזהותם של אנשים צעירים היום. הדיון בתהליכי עיצוב הזיכרון בוחן את השפעת השואה על הזיכרון הקולקטיבי של החברה הישראלית בפרט, ושל התרבות המערבית בכלל.


בבית הספר מתקיימים כל ימות השנה סמינרים וימי עיון לתלמידי תיכון, למשלחות נוער, לתנועות נוער, לסטודנטים ולפרחי הוראה, למורים ולמחנכים מישראל ומארצות אחרות, וכן נערכים בו ימי עיון לאנשי כוחות הביטחון. במהלך שהותם במקום משתתפים המשתלמים בסדנאות עיוניות ויצירתיות, מבקרים בתערוכות שבמוזיאון ונפגשים עם ניצולי שואה.


בית הספר פועל בתוך קמפוס כפרי הכולל כיתות לימוד, אולמות הרצאה, מוזיאון, חדר אוכל וכן פנימייה המיועדת לאירוע של עד 140 תלמידים. אפשר לקיים סמינרים בני יומיים או יותר הכוללים לינה וכלכלה במקום, או ימי עיון במתכונות שונות, בהתאם לצורכי המשתלמים.

שפות ההוראה הן: עברית ואנגלית.

   

Created by Emara Design. Signed by .