סגור משואה
למי לשלוח * דואר אלקטרוני של החבר/ה *
שמך * דואר אלקטרוני שלך *

אנא הוסיפו אותי לרשימת התפוצה
שלח
הודעתך נשלחה בהצלחה
סגור משואה

שם

נושא

דואר אלקארוני

אנא הוסיפו אותי לרשימת תפוצה

תוכן

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר שלח

שם *
דואר אלקטרוני * מספר טלפון *
אנא הוסיפו אותי לרשימת התפוצה
נושא הפנייה *

תוכן


הקלד טקסט
הקלד טקסט

משואה המכון ללימודי שואה

המכון ללימודי השואה- "משואה" הוא מוזיאון ומרכז סמינרים בינלאומי שנועד לעורר שיח על משמעות השואה לחברה ולתרבות שלנו היום. קמפוס משואה כולל בית-ספר מרכזי להוראת השואה, במסגרתו נערכים סמינרים לבני נוער, לאנשי כוחות הביטחון ולסטודנטים ולמורים מהארץ ומהעולם.
במכון ארכיון, ספריה, פנימייה, אולמות דיון ואמפיתיאטרון, שנועדו לשרת את ציבור המשתלמים והחוקרים, וכן לקרב את הקהל הרחב לדיון בקשר שבין זיכרון השואה לשאלות מרכזיות העומדות על סדר היום הציבורי.


מטרתו המרכזית של המכון היא לעודד שימור של זיכרון השואה תוך שימת דגש מרכזי על משמעותה לעולמנו, על השאלות העקרוניות על מהות האדם הנובעות מלימודה, כמו גם על תהליכי עיצוב הזיכרון בחברה הישראלית והשפעתם על תפישתנו את שארע בזמן השואה. ב"משואה" מתקיימים מידי שנה עצרת זיכרון ממלכתית בערב יום הזיכרון לשואה, אירועי יום הזיכרון הבינלאומי לשואה המיועדים לסגלים הדיפלומטיים בישראל, אירועים שונים לקהל הרחב הכוללים פרסום שנתון, ערבי וימי עיון וסיורים במוזיאון. במהלך כל ימות השנה מבקרים במקום בני נוער, חיילים, סטודנטים ומורים הבאים ללמוד על שארע בשואה, ועל משמעותה של השואה לחיינו כיום. במהלך שהותם במקום הם משתתפים בסדנאות עיוניות, מבקרים בתערוכות שבמוזיאון ונפגשים עם ניצולי שואה.

   

Created by Emara Design. Signed by .